Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
  • Fotografia w górnej animacji: palac-maly
  • Fotografia w górnej animacji: ratusz-maly
  • Fotografia w górnej animacji: rok_drzymaly_do_flshaa2
  • Fotografia w górnej animacji: woz-maly

Dane urzędu

Gmina Rakoniewice

Osiedle Drzymały 25

62-067 Rakoniewice

Tel.: 61 444 10 02

E-mail: sekretariat@rakoniewice.pl

NIP: 995-01-98-613

Regon: 631259324

Znajdujesz się w: Strona główna / Rada Miejska / Radni

Radni

 

 

Krzysztof Krawczyk
Funkcja: Przewodniczący Rady Miejskiej w Rakoniewicach

Dyżur - każdy poniedziałek w godzinach 13:00 - 15:00

tel. 509 611 317, e-mail: k.krawczyk@rakoniewice.pl

 

Marek Maćkowiak
Funkcja: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Rakoniewicach

e-mail: m.mackowiak@rakoniewice.pl

 

Wiesław Borowski
Funkcja: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Rakoniewicach

e-mail: w.borowski@rakoniewice.pl


Władysław Bazan
Funkcja: Radny   e-mail: w.bazan@rakoniewice.pl

Józef Bernakiewicz
Funkcja: Radny   e-mail: j.bernakiewicz@rakoniewice.pl

Władysława Bimkiewicz
Funkcja: Radna   e-mail: w.bimkiewicz@rakoniewice.pl

Bronisław Chałupka
Funkcja: Radny   e-mail: b.chalupka@rakoniewice.pl

Gabriela Cielecka
Funkcja: Radna   e-mail: g.cielecka@rakoniewice.pl

Wanda Janczak
Funkcja: Radna   e-mail: w.janczak@rakoniewice.pl

Wiesław Kalemba

Funkcja: Radny   e-mail: w.kalemba@rakoniewice.pl

Paweł Koza

Funkcja: Radny   e-mail: p.koza@rakoniewice.pl

Dariusz Mikołajczyk
Funkcja: Radny   e-mail: d.mikolajczyk@rakoniewice.pl

Sławomir Olejnik
Funkcja: Radny   e-mail: s.olejnik@rakoniewice.pl

Rafał Siemieńczuk
Funkcja: Radny  e-mail: r.siemienczuk@rakoniewice.pl

Halina Wajs
Funkcja: Radna  e-mail: h.wajs@rakoniewice.pl

 

 








Zamknij pasek info24
INFO24
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
  • 10drzymaly
  • Leader
  • NSR
  • SISMS
  • Szlaki rowerowe
  • Wielkopolskie wydanie
  • Karta Dużej Rodziny
  • Orlik 2012

Kontakt

Gmina Rakoniewice
Osiedle Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice
Tel.: 61 444 10 02
E-mail: sekretariat@rakoniewice.pl

NIP: 995-01-98-613
Regon: 631259324

Statystyki
Licznik odwiedzin:
5036399
Dzisiaj:
479
Gości on-line:
14
Twoje IP:
54.224.155.164
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij